قفل دیجیتال و فواید آن

قفل دیجیتال

۱٫ با وجود این مدل از قفل‌ های دیجیتال شما دیگر به کلید نیازی ندارید

* کلید شما رمز شماست و رمز شما در امن ترین مکان یعنی در حافظه شماست.
* بـرای دسترسی بـه قفل دیجیتال علاوه بر رمز می ‌توانید با استفاده از کـارت، کلید مغنـاطیسی و یا اثـر انگشت خود به قفـل الکترونیکی درب دسترسی داشته باشید.

۲٫ دیگر نگران ماندن پشت درب منزل خود نباشید

* با وجود این مدل قفل ‌های دیجیتال دیگر نگران گم ‌کـردن کلید منزل خود و یا جـا گـذاشتن آن در مکـان ‌های عمومی نخواهید بود و دیگر استرس ماندن پشت درب منزل خود را نخواهید داشت (باز نمودن درب منزل با کمک رمز، کارت و یا اثر انگشت بدون نیاز به کلید مکانیکی).
* قابلیت استفاده ۲۰کارت و۲۰کلید مغناطیستی و رمز ورود (قابلیت تغییر بین ۴ الی ۱۴رقم) و ۲۰ اثر انگشت برای معرفی به قفل.

۳٫ در صورت استفاده از این مدل قفل‌های دیجیتال دیگر نگران قفل کردن درب منزل خود نباشید

* با وجـود این مـدل قفل‌های الکترونیکی دیگر نیازی نیست که هر باری که از منزل خود خارج می شوید درب منزل خود را قـفل نمایید، بـا استفاده از این مـدل قفل‌های دیجیتال بعد از هر بار بسته شدن درب، دستگاه به صورت خودکـار قفل می ‌شود (قفل اتوماتیک) و از بیرون مـنزل کسی نمی‌تواند به قفـل شما دسترسی داشته بـاشد و آن را باز نماید، ولی از داخـل مـنزل بـه راحتی می توانید با استفاده از دستگیره درب را باز کنید یا دکمه دیجیتالی آن را از داخل باز نمود.

۴٫ دیگر نگران امنیت منزل خود نباشید

این مدل قفل ‌های دیجیتال دارای سیستم امنیتی پیشرفته‌ ای می ‌باشند که امنیت محل زندگی و یا کسب و کار شما را افزایش می‌دهند:
* سیستم ضد سرقت: در صورت اشتباه وارد کردن رمز عبور به صورت مکرر و یا ضربه زدن به درب یا قفل الکترونیکی آلارم دستگاه به صدا در می ‌آید.
* سیستم ضد شوک: در صورت وارد کردن ولتاژ غیر مجاز به دستگاه سیستم قفل الکترونیکی به صورت خودکار برای چند ثانیه خاموش می‌شود. (تحمل ۳۰۰۰۰ولت شوک)
* سیستم اعلام حریق: در صورت بروز آتش‌ سوزی در محل، دستگاه به شما هشدار می‌دهد. (هنگامی که درجه حرارت داخل ساختمان حدود ۶۰ درجه سانتیگراد یا ۱۴۰ درجه فارنهایت تشخیص داده شود زنگ هشداربه صدا درآمده وقفل به طور خودکار گشوده می شود)
* مجهز به قفل کودک: این سیستم به شما کمک می کند که دیگر نگران بیرون رفتن کودک دلبند خود از منزل نباشید.
* مجهز به قفل امنیتی: با فعال کردن این سیستم دیگر کسی حتی با داشتن کارت و رمز بدون اجازه شما نمی ‌تواند به قفل دیجیتال دسترسی داشته باشد.
* دارای هشدارضعیف شدن باتری.
*دارای کلید دستی اضطراری. (کاربر می تواند درمواقع ایجاد مشکل درمدار الکتریکی یا درصورت عدم کارایی یا مشکل باتری ازکلیدهای دستی استفاده نماید.)
*درجه حرارت منفی ۲۰ تامثبت ۵۵ درجه سانتی گراد.

۵- افزایش زیبایی و جلوه دادن به ساختمان شما:

با طراحی زیبا و جذابی که در تولید قفل های دیجیتال به کار رفته، این محصولات نقش به سزایی در افزایش زیبایی و جلوه ساختمان‌ های مدرن امروزی بازی می ‌کند.
موارد استفاده:

* برای ورودی در آپارتمان ها
* برای واحد های تجاری
* برای داخل واحد های اداری اتاق های مختلف مثلا مدیریت وحسابداری وغیره
* برای داخل منزل مسکونی مثلا برای اتاق خواب ها
* برای درب اتاق های هتل و….