دزدگیر لباس | گیت فروشگاه لباس

دزدگیر لباس

دزدگیر لباس یکی از انواع گیت فروشگاهی است که اگر درست کار کند با وصل کردن تگ ضد سرقت کوچک به هنگام عبور از گیت فروشگاهی بوق می‌زند.

عموماً دزدگیر متصل به لباس را دزدگیر لباس می‌نامند که ابعاد گوناگونی اعم از کوچک، بزرگ، گرد و… دارد.

بهترین دزدگیر لباس یا گیت فروشگاهی را همان‌طور که در مقالات قبل معرفی نمودیم بسته به نوع محصول و کشور سازنده متفاوت است.

این نوع گیت‌های فروشگاهی به دلیل تکنولوژی خاص به کار رفته در بردش، دارای جوابدهی بسیار بالاست

 

دزدگیر لباس باکیفیت

درواقع دزدگیر لباس باکیفیت دزدگیری است که بافاصله زیاد مابین دو گیت نقطه کور و بوق اضافی نداشته باشد.

از بهترین دزدگیرهای لباس می‌توان به برند nedap، amersec و shop guard اشاره نمود.

این دسته از گیت‌های فروشگاهی دارای گارانتی خاص باکیفیت تضمین شده هستند.

بهترین تگ دزدگیر برای لباس تگ صدفی (شل تگ) است که اندازه آن استاندارد و دارای جوابدهی عالی است.

جوابدهی تگ صدفی با گیت فروشگاهی nedap حدوداً ۲ متر هست.

نحوه عملکرد گیت فروشگاهی و یا دزدگیر لباس

نحوه استفاده از گیت فروشگاهی و عملکرد برای افرادی که از این محصول استفاده می‌کنند بسیار مهم است. از این رو با مطالعه این نکات از نقاط قوت و ضعف این محصول آگاه می‌شوید. برای انتخاب تگ‌ها یا گیت مشکل اصلی هنگامی پیش می‌آید که اجناس فروشگاه کوچک، فلزی و یا با بسته بندی باشند از آن جایی که چسباندن دزدگیر روی این اجناس کار سختی است اما موضوع کم شدن میزان سرقت در فروشگاه‌ها مهم است؛ بنابراین یکی از ملزومات صاحبان مغازه یا فروشگاه سیستم گیت فروشگاهی یا دزدگیر لباس است.

تفاوت دزدگیر لباس با سایر گیت‌های فروشگاهی

نحوه عملکرد گیت فروشگاهی و یا دزدگیر لباس به‌طور کامل با نحوه عملکرد دزدگیرهای معمولی متفاوت است، نحوه عملکرد گیت فروشگاهی و یا دزدگیر لباس به‌طوری است که بر روی اجناس و یا لباس‌های داخل هر فروشگاه نصب می‌شود و برای جدا کردن و خنثی نمودن آن‌ها یک سیستم جداکننده وجود دارد که تگ مربوط به هر لباس و یا کالا را از آن جدا سازد، چنانچه اجناس بدون جدا شدن تگ از طریق جداکننده از فروشگاه خارج شوند از طریق آنتن گیت فروشگاهی شناسایی‌شده و به صدا در می‌آید.

انواع گیت فروشگاهی

گیت‌های فروشگاهی برچسب دار

گیت‌های فروشگاهی همراه با برچسب به صورت برچسب هستند. باید قبل از خارج شدن کالا از فروشگاه توسط فروشنده با استفاده از دستگاه‌های خثنی کننده دی اکتیو شوند.

گیت های فروشگاهی سخت

گیت های فروشگاهی سخت گیت هایی هستند از جنس پلاستیک و به رنگ صدف هستند که باید قبل از خروج کالا با استفاده از مگنت های جدا کننده از کالا جدا شوند.

در اصل گیت فروشگاهی یک سیستم حفاظتی است که صاحبان مغازه و فروشگاه را از عملیات سرقت از فروشگاه کمک می‌کنند؛ و برای هر فروشگاه لازم و ضروری است.

برای مشاهده قیمت و خرید تگ گیت فروشگاهی و گیت فروشگاهی RF و گیت فروشگاهی AM کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *