لیبل RF (آر اف)

لیبل  آر اف (RF) یا لیبل امنیتی آراف یکی از اجزا و ملزومات دزدگیرهای فروشگاهی یا گیت فروشگاهی می باشد.

لیبل RF  با عباراتی چون برچسب دزدگیر یا لیبل ضد سرقت نام گذاری شده است. این نوع برچسب تنها با گیت RF کار می کند. عملکرد این گیت به این طریق است که بر روی بدنه اجناس غیر فلزی چسباتده می شوند. در نتیجه به محض خروج از فروش گاه آلارم آن به صدا در می آید.

لیبل ضد سرقت RF

جنس لیبل RF

جنس لیبل RF از کاغذ برچسب دار و مدارات الکترونیکی است که در اثر عبور و مجاورت از گیت هم فرکانس خود رزونانس می شوند.

به طور کلی لیبل RF (آر اف) کاربردهای مختلفی در شغل ها و اصناف گوناگون خصوصا هایپرمارکت ها دارد که با توجه به تنوع کاربرد آن و خصوصا سطح صاف آن بسیار مناسب جهت استفاده روی کالاها در هایپر مارکت می باشند.

عموما لیبل های RF (آر اف) به صورت کاغذی، شیشه ای (Transparent) و پارچه ای موجود است که نمونه ی پارچه ای آن برای تولید کنندگان پوشاک یا کیف و کفش مورد استفاده قرار می گیرد که در هنگام پروسه تولید آن را در کفی زیر کفش یا در یقه لباس می دوزند.

ویژگی های لیبل RF:

تنوع در سایز و ابعاد در تگ RF بسیار زیاد است. لیبل RF سایز ۴*۴ ، ۵*۵، لیبل شیشه ای، لیبل گرد سایز ۳، لیبل گرد سایز ۴، لیبل ضد آب، لیبل پارچه ای و.. جز این انواع محسوب می شود.

تنوع در جنس آن به صورت کاغذی، شیشه ای و پارچه ای

امکان پرینت لوگو یا هرگونه مشخصات بر روی لیبل

قیمت مناسب لیبل RF در مقایسه با لیبل AM

 قیمت لیبل RF

قیمت لیبل RF بستگی به سایز و جنس آن دارد. لیبل RF شیشه ای، لیبل کاغذی یا لیبل پارچه ای با هم قیمت های متفاوتی دارند.فرکانس آن ها عموما ۸.۲Mhz است ولی در بعضی از لیبل ها مانند لیبل RF سایز ۴*۴ و لیبل سایز ۵*۵  فرکانس ۴.۷۵Mhz نیز موجود است که هر چه فرکانس آن پایین تر باشد گران تر است.

بیشترین مصارف لیبل RF در هایپرمارکت و کتابفروشی می باشد.

هایپراستار،افق کورش و هایپرمی بیشترین استفاده از لیبل RF را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *