دزدگیر فروشگاهی

گیت ضد سرقت فروشگاهی

 

گيت ضد سرقت فروشگاهی يا همان گيت امنيتی فروشگاهی به وسیله ایی گفته می شود كه در خروجی يک فروشگاه نصب می شود و از خروج غير قانونی جنس های فروشگاه جلوگيری می کند.

گیت ضد سرقت فروشگاهی چگونه کار می کند؟

در يک فروشگاه كه دارای اين نوع گيت های امنيتی می باشد، قطعات پلاستيكی يا كاغذی كوچكی بر روی جنس ها متصل می شود كه اين قطعات  تگ يا ليبل نامیده می شود. پس از انتخاب جنس توسط مشتری و مراجعه به صندوق برای پرداخت هزينه ، فروشنده توسط دستگاه خاصی به نام جداساز ، تگ ها را از كالا جدا می کند يا ليبل های چسبانده شده روی كالا ها را توسط دستگاهی به نام غير فعال ساز ليبل، غير فعال می کند. چنانچه فردی بدون اجازه فروشنده جنس ها را از فروشگاه خارج نمايد، تگ ها و ليبل های مذكور نصب شده بر روی اجناس ، در خروجی فروشگاه كه گيت امنيتی (ضد سرقت) در آن نصب شده است، پیامی را برای گيت ها مبنی بر خروج غير مجاز اجناس ارسال می كند كه باعث به صدا در آوردن آلارم دستگاه گيت ضد سرقت فروشگاهی می شود.

درباره گیت ضد سرقت فروشگاهی

 استحكام اكثر تگ های متصل شده بر روی اجناس آنقدر زياد است كه به طور معمول و یا با ابزار های رايج قابل باز شدن نمي باشد و فقط بايد توسط دستگاه مخصوص جداساز از اجناس جدا گردد.

اسم های مختلفی به سيستم گيت ضد سرقت فروشگاهي اطلاق می شود كه از جمله مي توان به گيت امنيتی فروشگاهی، دزدگير فروشگاهی، دزدگير پوشاک، دزدگير لباس و (دزدگير مانتو)، گيت های محافظ جنس، سيستم های محافظت از كالا، گيت های مراقبت از كالا و اشيا، سيتم هاي حفاظتي اشيا، گیت پوشاک، گیت دزدگیر پوشاک، گيت ضد سرقت هايپر ماركت و … اشاره كرد.

در مقالات بعدی وبلاگ در مورد نصب گیت فروشگاهی و اهمیت آن در شهرها ( گیت فروشگاهی در اصفهان) مطالبی ارائه شده است.

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *