امنیت شما را تامین خواهیم کرد

موفقیت ها و تاریخچه شرکت ما.

گیت فروشگاهی پارسونیک به عنوان یکی از قدیمی ترین فعالان حوزه سیستم های امنیتی و حفاظتی همواره در تلاش بوده رضایت مشتریان خود را جلب کند از این رو خدمات پس از فروش را به عامل برتری خود به نسبت سایر برند ها بدل نموده است.

درباره گیت فروشگاهی پارسونیک

با رشد و گسترش فروشگاه ها حجم خطرات تهدید کننده نیز افزایش یافت، این مهم دلیل اصلی پدیدار شدن شرکت های فعال در زمنیه سیستم های امنیتی و حفاظتی شده. گیت فوشگاهی پارسونیک افتخار دارد به عنوان یکی از اولین برند های فعال در این حوزه به شما سروران گرانقدر خدمت رسانی کند.

در طی سال های گذشته گیت فروشگاهی پارسونیک با تکیه بر همکاری با برند های برتر جهان همچون آمرسک، راکو، پی اس پس، تندا و … در بالاترین سطح ممکن به مشتریان خود سرویس دهی کند. در پارسونیک از مشاوره اتنخاب کالا با توجه به صنف کاری شما تا پیاده سازی و نصب و خدمات پس از فروش همراه شما هستیم.

شرکت پارسونیک به عنوان عامل رسمی فروش محصولات یاد شده مفتخر است کالای اورجینال را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. تمامی کالا های موجود در این وب سایت قابل تطبیق با نسخه های اصلی کالا در وب سایت های مرجع است.

گیت فروشگاهی با توجه به حساسیت بالا و تاثیر عمیقی که در کسب و کار ها و عملکرد فروشگاه ها دارد به یک عضو حذف نشدنی بدل شده است، چرا که جدای از عملکرد الکتونیکی خود جنبه روانی بالایی نیز در جلوگیری از بروز سرقت دارد.

در حین نصب و پیاده سازی گیت فروشگاهی خود می توانید از کارشناس نصب و راه اندازی دزدگیر فروشگاهی خود درخواست کنید تا در خصوص مناسب ترین مکان برای نصب به شما مشاوره دهد.

2300 مشتری راضی
5000 گیت فروشگاهی نصب شده
50 کارشناس نصب و راه اندازی
4 نمایدگی برندهای خارجی
13 سال سابقه فعالیت
38 نمایندگی در سطح کشور

آرامش خیال شما را به واقعیت تبدیل می کنیم.

تمامی سیستم های دزدگیر فروشگاهی خریداری شده از گیت فروشگاهی پارسونیک شامل 12 یا 18 ماه گارانتی خدمات پس از فروش هستند. ضمانت عملکرد دستگاه و همراهی گیت فروشگاهی پارسونیک خیال شما را تا مدت طولانی آسوده نگه خواهد داشت. در صورت بروز مشکل ما همراه شما هستیم.