خرید گیت دزدگیر پوشاک سرمایه گذاری است نه هزینه

گیت فروشگاهی

خرید گیت فروشگاهی سرمایه گذاری است یا هزینه؟

امروزه داشتن امنیت یک نیاز به شمار می آید، یکی از راه های رسیدن به امنیت در فروشگاه ها استفاده از دزدگیر فروشگاهی یا دزدگیر لباس یا گیت فروشگاهی است. بسیاری از مغازه ها و فروشگاه ها استفاده از گیت فروشگاه را لازم و ضروری می دانند این افراد برای این که امنیت کافی داشته باشند و از دست دزدها در امان باشند از دزدگیر استفاده می کنند.استفاده از دزدگیر فروشگاه و گیت فروشگاه نه تنها هزینه به شمار نمی آید، بلکه باعث کاهش دزدی و در نتیجه کنترل و صرفه در هزینه ها می شود.

امروزه بسیاری از فروشگاه های پوشاک و لوازم آرایشی و لوازم خانگی و تقریبا ٩٠٪‏ از مغازه های موجود در ایران داشتن دزدگیر پوشاک و گیت فروشگاهی را امری بسیار مهم می دانند و از این وسیله استفاده می کنند.

دزدگیر لباس انواع مختلفی دارد که هر کدام کارایی خود را دارد در زیر دو نوع دزدگیر فروشگاه را به شما معرفی می کنیم:

گیت فروشگاهیRF:

این نوع دزدگیر که بر پایه رادیو فرکانس است کارای و کیفیت بسیار زیادی دارد. از این نوع گیت فروشگاهی در ٩٠٪‏ فروشگاه های لباس و کتابخانه ها و هایپر مارکت ها و لوازم آرایشی استفاده می شود، این نوع دزدگیر فروشگاه کارایی بالایی دارد این گیت فروشگاه با استفاده از انواع تگ و انواع لیبل کار می کند، فرکانس دزدگیر فروشگاهیRF به ٣ فرکانس ٨.٢ و ١٠.٢و ۴.٧ تقسیم می شود که فرکانس ٨.٢ پرکاربردترین فرکانس دزدگیر لباس به شمار می آید.

گیت فروشگاهی AM:

این نوع گیت فروشگاهی بر پایه ی فرکانس صوتی کار می کند، از این رو از این نوع دزدگیر در لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می شود و این به این دلیل است که لیبل مورد استفاده در این گیت فروشگاهی در ابعاد کوچکی ساخته می شود، این دزدگیر فروشگاهی بسیار حساس و نویز پذیر بوده از این رو استفاده کمتری نسبت به گیت فروشگاهی RF دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *