دزدگیر سوری و دزدگیر واقعی

 

 

 

گیت فروشگاهی

آیا دزدگیر سوری، امنیتی که دزدگیر واقعی دارد را بر قرار می کند یا خیر؟

طی چند سال اخیر که دزدگیرها و دوربین های فروشگاهی جهت ارتقا امنیت مرکز خریدها به بازار عرضه شدند، بسیار از آمارها و ریسک های مربوط به دزدی از فروشگاه های کوچک و بزرگ کاهش یافته است. این موضوع  رغبت مدیران را به استفاده بیشتر از گیت های فروشگاهی بیشتر نمود تا جایی که همه فروشگاه ها امروزه مجهز به سیستم دزدگیر و همچنین دوربین های مدار بسته قوی هستند.

در این میان برخی از مدیران با توجه به هزینه زیادی که برای گیت فروشگاهی مناسب اجناس خود پرداخت می کردند، اقدام به نصب ماکت گیت های فروشگاهی و حتی دوربین بدون پشتیبانی واقعی امنیتی نمودند. این موضوع باز هم بازخورد مثبت داشت و تأثیرات مستقیم بر روی مواردی داشت که مدیران به دنبال آن بودند. اما در سال های اخیر گویا دیگر این حنا رنگی نداشت. یعنی بسیاری از دزدان حرفه ای روش هایی را جهت شناسایی آن که آیا دزدگیر و دوربین واقعی است یا خیر را شناسایی نموده اند و دیگر نمی توان با اتکا به دزدگیرهای سوری در فروشگاه امنیت ایجاد نمود و می توان گفت ریسک بزرگی می باشد.

این موضوع در گذشته به نحوی بود که حتی برخی افراد تنها اقدام به نصب برگه "این مکان مجهز به دوربین مدار بسته و دزدگیر است" می نمودند اما هم اکنون پیشنهاد کارشناسان ما بر این است که دیگر با توجه به افزایش ارزش بهای انبارها و موجودی فروشگاه ها و همچنین آگاهی دزدان از سیستم ها و دزدگیرهای سوری بهتر است مرکز خریدها مجهز به سیستم دزدگیر باشند تا ریسک از دست دادن موجودی خود را به حداقل برسانند.
اگر گیت فروشگاهی شما به صورت صحیح عمل کند و به صورت دوره ای مورد بازدید متخصصان ما قرار گیرد، همواره می توانید مطمئن باشید که احتمال سرقت محصولات از فروشگاه شما به صفر خواهد رسید. اگر دزدگیر فروشگاهی به صورت حرفه ای نصب، بازرسی و نگهداری نشود، شما امکان وقوع دزدی را در فروشگاه خود بالا برده اید. پس بهتر است با درج تاریخ های مهم، مانند تاریخ بازدید های دوره ای از وقوع مشکلات آتی خودداری نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *