توضیح اجمالی در مورد نصب گیت فروشگاهی

گیت-فروشگاهی

مراحل نصب گیت فروشگاهی:

ابتدا مشتری با مراجعه به سایت یا از طریق بازاریاب و تماس با شرکت اقدام به خرید دستگاه کرده و پس از خرید مراحل کارشناسی انجام می گیرد، سپس تیم نصب وارد عمل شده و با مشتری تماس گرفته و به محل مراجعه می نماید.

مرحله اول: ابتدا محیط را شناسایی کرده تا از وجود وسایلی که در سیستم امنیتی اختلال ایجاد می کند را شناسایی کرده و نسبت به رفع آن اقدام نماییم. (مانند: پست برقی،درب برقی، پله برقی، آسانسور و … )

مرحله دوم: نسبت به عرض ورودی مغازه آنتن ضد سرقت مورد نظر را انتخاب کرده (آنتن پهن-آنتن باریک ) و برای تست اولیه آماده می کنیم. ابتدا درب های آنتن فروشگاهی را باز کرده و برد مخصوص آن را در درون  گیت فروشگاه گذاشته و سیم گیت ضد سرقت و برق را به آن نصب می کنیم (گیرنده – فرستنده ) سپس با تگ گلفی یا تگ صدفی مراحل تست اولیه را انجام می دهیم، پس از تایید محل نصب را علامت گذاری کرده و با دریل سوراخ کرده و به زمین پیچ و رول پلاک می کنیم وبردها را مجددا در درون آن قرار داده و آداپتور ها را به برق وصل می کنیم و مجددا تست می گیریم در صورت وجود نویز از سیم ارت برای خنثی کردن آن استفاده می کنیم.

مرحله سوم: حتما می بایست برق های فرستنده و گیرنده آنتن ضد سرقت فروشگاهی به صورت جداگانه و بدون اشتراک با وسایل از قبیل دستگاه پوز یا اینترنت و لامپ های هالوژن و هیچ گونه سیم برقی از نزدیکی آنتن عبور نکند، زیرا باعث اختلال وخلل در کار کرد آنتن ضد سرقت می شود.

مرحله چهارم: اطلاعات لازمه را برای مشتری توضیح داده، قرار داد را تنظیم و موارد قرار داد را به مشتری یاد آوری می کنیم.

مرحله پنچم: دستگاه دزدگیر فروشگاهی را به مشتری تحویل داده و طرزاستفاده  از تگ باز کن ( جدا کننده ) را برای مشتری توضیح می دهیم دستگاه می بایست با محیط عادت کرده و امکان تغییرات در آن می باشد.

خدمات بعد از فروش یکی از مهم ترین عوامل داشتن یک آنتن ضد سرقت با عملکرد خوب و مناسب می باشد، همیشه باید به دنبال وانتخاب شرکت هایی باشیم که چند سال در این زمینه کار کرده اند و متعهد به خدمات بعد از فروش و اجرای ضمانت های بعد از فروش برای جالب رضایت مشتری باشد چون آنتن ضد سرقتی که خدمات بعد از فروش مناسب نداشته باشد بعد از چند صباحی از کار افتاده وکار کرد مناسبی نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *