مرکز خرید ستاره باران تبریز

گیت فروشگاهی تبریز | گیت فروشگاهی در تبریز

شهر تبریز دارای مراکز تجاری متعددی است که برخی از آن ها شامل مراکز تجاری سنتی و قدیمی هستند. یکی از مراکز تجاری و سنتی که در شهر تبریز می توان به آن اشاره نمود، بازار تبریز است که علاوه بر یک مرکز تجاری، به عنوان اثر تاریخی نیز شناخته می شود. بازار بزرگ تبریز به عنوان یکی از بزرگترین و اصلی ترین مراکز خرید کالا در میان مردم شهر تبریز و گردشگران این شهر مطرح است.

علاوه بر بازار تبریز، مراکز تجاری مدرنی نیز در این شهر احداث گشته اند که هم اکنون تعداد آن ها نیز در حال افزایش است. در زیر به چند مرکز خرید بزرگ و مهم این شهر اشاره مختصری می کنیم:

• مرکز خرید لاله پارک

مدرن ترین مرکز خرید شمال غرب کشور به حساب می آید و محل تجمیع برندهای معتبر جهانی است. دارای بیش از ۱۲۰ واحد تجاری است که بسیاری از آن ها نمایندگی برندهای معتبر جهانی و برندهایی از کشور ترکیه می باشد.

• مرکز خرید ستاره باران

بزرگترین مرکز خرید و تفریح غرب تبریز

• آبرسان

از جمله مناطقی است که دارای مراکز تجاری متعددی همچون برج بلور، برج شهر، برج سفید، پاساژ اسکان، پاساژ صدف و مرکز خرید گلدیس می باشد.

• مرکز تجاری رشدیه

واقع در شهرک رشدیه است و از مشهورترین مراکز خرید تبریز نیز به شمار می آید.

با توجه به توضیحاتی که در مورد مراکز تجاری شهر تبریز ارائه شد، امنیت در فروشگاه های مدرن بسیار حائز اهمیت است. تمامی این فروشگاه ها از گیت فروشگاهی و دزدگیر لباس استفاده می کنند که به زیبایی و شیک تر شدن فروشگاه ها نیز کمک می کند.
گروه مهندسی پارسونیک آماده ارائه خدمات در زمینه انواع گیت های فروشگاهی در تبریز می باشد. همچنین می توانید گیت های فروشگاهی دست دوم را از گروه ما خریداری نمایید.