درباره گیت فروشگاهی RF

این گیت فروشگاهی، با امواج رادیویی که در فرکانس ۲ تا ۱۰ مگا هرتز می باشد، کار می کند و ویژگی های آن لیبل های چسبنده و تگ های صاف می باشد. در کتاب فروشی ها و پلاسکو‌ها که نمی توان از آن استفاده کرد تگ وجود ندارد و از لیبل استفاده می شود، مطمئنا گیت RF مورد استفاده قرار می گیرد. این لیبل ها پس از فروش جنس توسط دستگاه غیر فعال کننده لیبل غیر فعال می شوند و به همراه کالا می توان آن ها را از فروشگاه خارج کرد. همینطور از این دزدگیر لباس در فروشگاه های لباس و پوشاک و سایر فروشگاه ها می توان استفاده کرد.

این گیت فروشگاهی به دلیل کارآمدی بالا، نصب سریع و آسان به نسبت سایر مدل ها، قابلیت انطباق بیشتر با محیط فروشگاه و قیمت مناسب در اکثر فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.
تنها مشکلی که ممکن بعضی وقت ها برای گیت فروشگاهی RF اتفاق بیفتد مشکل تداخل امواج است. ممکن است در صورت وجود بیش از یک دستگاه RF هم فرکانس در محدوده مشخصی(برای مثال دو فروشگاه همجوار) مشکل تداخل امواج و از کار افتادن دستگاه رخ دهد که برای حل این مشکل راه حل هایی وجود دارد. البته در صورت کارشناسی درست شرکت مشاور در ابتدای امر و بررسی درست محیط این مشکل ایجاد نخواهد شد.

 

انواع گیت فروشگاهی RF:

گیت فروشگاهی امرسک (Amersec)

گیت فروشگاهی نداپ (Nedap)

گیت فروشگاهی شاپ گارد (Shopguard)

گیت فروشگاهی توایلایت (Twilight)