گیت فروشگاهی چگونه کار می کند؟

گیت فروشگاهی امرسک
اهمیت گیت فروشگاهی در اصفهان
مرداد ۴, ۱۳۹۶
پروژه گیت فروشگاهی فروشگاه پیاتزا
موارد استفاده گیت فروشگاهی
مرداد ۹, ۱۳۹۶
گیت فروشگاهی اوپال

گیت فروشگاهی اوپال

اساس کار این دستگاه ها با دزدگیرهای رایج تفاوت دارد روی این سیستم ها یک آنتن و یک خنثی کننده و یک جداکننده تگ وجود دارد. گیت های فروشگاهی به دو حالت سخت و نرم می باشند. به این معنا که گیت های سخت معمولا از جنس پلاستیک های خشک و صدفی شکل بوده و باید توسط یک مگنت از روی اجناس جدا شوند. گیت های نرم معمولا برچسبی هستند و باید قبل از خروج جنس توسط دستگاه های دی اکتیویتور خنثی شوند.

محل قرارگیری گیت فروشگاهی:

گیت فروشگاهی بر اساس سیستم های مخابراتی عمل می کند بدین صورت که امواج الکترومغناطیسی را دریافت و ارسال می نماید و بر همین اساس امواج دستگاه ها و سیستم هایی که در محدوده آن وجود دارد، بر امواج آن تاثیر می گذارد و ایجاد نویز می نماید.

وسایلی مانند سیم های حامل برق ، لامپ های نئون و انواع وسایل الکتریکی در این دسته قرار می گیرند. این گیت ها چون در نقش دزدگیر عمل می کنند، باید از امنیت بالایی برخوردار باشند. بنایراین هنگام نصب گیت فروشگاهی باید عوامل ایجاد نویز را شناسایی کنید تا از قرار گرفتن این دزدگیر ها در اطراف آن ها جلوگیری به عمل آورید. به عنوان مثال اگر آنتن گیرنده این سیستم در حوالی سیمی قرار بگیرد که جریان برق را از خود عبور می دهد، می تواند به طور کامل از کار بیفتد.