تعمیرات انواع گیت و دزدگیر فروشگاهی

تعمیرات گیت فروشگاهی

راه های در امان بودن از تعمیر گیت فروشگاهی

تعمیر گیت های فروشگاهی ممکن است در هنگام خرید دزد گیر فروشگاهی بحثی ابتدای و بیهوده باشد و نیاز به بررسی و دقت نداشته باشد و دارای اهمیت کمتری باشد. ولی تعمیر گیت فروشگاهی  در نظر برخی از خریداران این دستگاه های پر کاربرد دارای اهمیت زیادی است و به آن مانند خدمات پس از فروش دستگاه توسط فروشنده نگاه میکنند و انتظاراتی در این مورد از فروشنده دارند که شامل اطلاعاتی از تعمیرات ، نگه داری،سرویس و…. میباشد. زمانی هم پیش میاید که خریداری در هنگام خرید به فکر تعمیرات دزد گیر فروشگاه پس از خرابی یا احتمال خراب شدن گیت فروشگاهی به ذهنش برسد یا سوالاتی از این قبیل که تعمیرات گیت فروشگاهی اصلا ممکن هست؟  یا تعمیر دزد گیر فروشگاه چقدر طول میکشد ؟ گیت پس از تعمیر قابل استفاده است یا خیر؟

در این مورد ما به این مثل که همیشه گفته اند پیشگیری بهتر از درمان هست  هم مراجعه میکنیم و قبل از دادن اطلاعاتی درمورد تعمیر گیت فروشگاهی به شما راه حل های پیش گیری  را ارائه میدهیم. سپس خدمات خودمان در رابطه با تعمیرات گیت های فروشگاهی را توضیح خواهیم داد .در این مورد توصیه میکنیم که خریدار بهتر است به جای فکر کردن به تعمیر گیت فروشگاهی و یا تعمیرات دزد گیر فروشگاه خود به فکر تهیه گیت فروشگاهی مناسب و همچنین روش های صحیح استفاده از این گیت های فروشگاهی باشد تا در  زمان استفاده نیازمند تعمیرات گیت فروشگاهی خود نشود.  البته ناگفته نماند هر وسیله با دستگاه و برد الکترونیکی در گذر زمان فرسوده میشود و باید یا جایگزین گردد یا تعمیراتی  بر روی آن انجام شود در آن زمان شما میتوانید به تعمیر گیت فروشگاهی خود فکر کنید و به خدماتی که مراکز تعمیرگیت فروشگاهی ارائه میدهند مراجعه نمایید.

نکاتی چند از گیت فروشگاهی

گیت های فروشگاهی انواع و مدل های متفاوتی دارند و از این جهت تعمیر گیت فروشگاهی کاری آسان و ساده که هر کس بتواند انجام دهد نیست. فردی که میخواهد تعمیرات گیت فروشگاهی شما را انجام دهد باید دارای شرایط و ویژگی هایی باشد که در قسمت بعدی به آن اشاره میکنیم. اما مهمترین نکته ای که هم یک تعمیر کار موقع تعمیر گیت فروشگاهی و هم شما به عنوان خریدار در هنگام خرید یک دزد گیر فروشگاه باید بدانید مدل و نوع گیت فروشگاهی که خرید میکنید میباشد. در ضمن در هنگام خرید  باید به این نکته هم نیز توجه نمایید که مغازه ها و فروشگاه های مجاور شما از چه دستگاهی استفاده میکنند زیرا این نکته در عملکرد دستگاه شما تاثیر میگذارد و ممکن است شما را به تعمیر گیت فروشگاهی تان  نیازمند گرداند.  پس بهتر است با دقت ادامه متن را بخوانید و قبل از اینکه اقدام به تعمیر گیت فروشگاهی خود بکنید از نوع خرابی آن آگاه شوید.

گیت های فروشگاهی  به سه مدل تقسیم میشوند که پر کاربرد ترین آنها rfها میباشند  و پر فروش ترین و استفاده ترین گیت ها در حال حاضر نیز همین مدل میباشد.خوب برای شما سوال میشود تعمیر گیت فروشگاهی چه ارتباطی به اینکه مدل گیت فروشگاهی چی باشد دارد دزد گیرهای فروشگاهی بر اساس فرکانس رادیویی عمل میکنند به طوریکه اگر شما دقت نکنید که گیت فروشگاهی همسایه شما با چه فرکانسی کار میکند ممکن است که در کار دزد گیر فروشگاهی شما تداخل ایجاد کند و گیت شما دچار مشکلاتی گردد که شما را درگیر تعمیرات گیت فروشگاهی کند پس مدل گیت فروشگاهی چون بر اساس فرکانس عمل میکند حائز اهمیت است.

گیت های فروشگاهی یا rfهستند و با فرکانس رادیویی فعالیت میکنند که عمده آنها با ۸.۲مگاهرتز هستند در کنار گیت های فروشگاهی rf دزدگیرهای AMرا داریم که با فرکانس ۵۸مگاهرتز فعالیت میکنند و سپس گیت های فروشگاهی EMکه بزرگترین و گرانترین گیت فروشگاهی میباشد.

برای اینکه به زودی دچار تعمیر کار و به فکر تعمیر گیت فروشگاهی خود نیافتید پیشنهاد میکنیم موارد زیر را رعایت کنید تا گیت فروشگاهی شما عمر بیشتری داشته باشد البته کارشناسان ما در هنگام خرید تمامی این موارد را برای شما شرح میدهند و شما را راهنمایی میکنند.

مراقبت های گیت فروشگاهی

گیت های فروشگاهی نیز مانند سایر وسایل الکترونیکی پیش رفته و امروزی نکاتی در مورد نگه داری شان هست که باید مد نظر قرار داد تا  تعمیرات گیت فروشگاهی و دزدگیرهای فروشگاهی در زود هنگام گریبان خریدار را نگیرد این نکات توسط فروشنده و همچنین کارشناسان در هنگام خرید برای شما گفته میشود ولی برای جلوگیری از اینکه در اولین استفاده ها و اولین روزهای استفاده از تعمیر گیت فروشگاهی یا تماس با تعمیرکار گیت بی نیاز شوید بهتر است این نکات را دقیق بخوانید و رعایت کنید.

یکی از راه هایی که شما را از تعمیرات گیت فروشگاهی دور نگه میدارد نحوه نگه داری از گیت فروشگاهی میباشد برای این منظور بهتر است که شما در هنگامی که ساعات کاری فروشگاه تمام شده و دیگر مشتری برای خرید مراجعه نمیکند گیت فروشگاهی خود را خاموش کنید تا سیستم های الکترونیکی گیت خنک شده و بازیابی شوند برای کار دوباره با این کار ساده طول عمر قطعات گیت فروشگاهی را تا حداقل دو برابر افزایش داده و عمر مفید بیشتری برای گیت خود خریده اید.

مورد دیگر درمورد گیت های فروشگاهی نویز پذیری بالای آن ها میباشد برای جلوگیری از خطاهای مکرر دستگاه که گاها با تعمیر گیت فروشگاهی رو برو میگردند بهتر است که از منبع برق جداگانه برای این وسیله الکترونیکی در فروشگاه خود استفاده نمایید زیرا با وجود نویز پذیری بالای گیت فروشگاهی گاهی پیش آمده که کار از تعمیر گیت فروشگاهی گذشته و قطعات دستگاه سوخته  است.

هنگام روشن بودن دستگاه بهتر است دزدگیرهای و لیبل ها را در فاصله نیم متری یا حداقل یک‌ متری گیت فروشگاهی خود قرار دهید تا اختلالی در عملکرد گیت ایجاد نکند.

در هنگام خرید حتما نکات مهم و مربوط به کار کرد دستگاه  فرکانس دستگاه نگه داری و موارد ایمنی را از فروشنده و کارشناسان بپرسید و با اطلاعات کامل از دستگاه گیت فروشگاهی خود را نصب کنید.

اگر به ابتدای مقاله توجه کنید در ابتدای مقاله مطلبی با این مورد که از نوع گیت فروشگاهی همسایه خود باخبر شوید را بیان کردیم توجه به اینکه در فاصله هشت الی ده متری گیت فروشگاهی شما چه گیتی با چه فرکانسی فعالیت دارد مهم میباشد زیرا ممکن است در کار گیت فروشگاهی شما تداخل ایجاد  کرده دستگاه دچار اختلالاتی گردد و شما را نیازمند تعمیر گیت فروشگاهی تان نماید.

در هنگام نصب گیت فروشگاهی خودتان از افرادی استفاده کنید که در این کار مهارت داشته و بتوانند کابل ها و سیم ها را به درستی و دقیق نصب نمایند.

برای بهتر استفاده کردن از دزد گیر فروشگاهی خود و‌همچنین بی نیازی از تعمیر گیت فروشگاهی مغازه تان بهتر است تمامی محصولات و لوازم جانبی گیت خود را از موارد با کیفیت و از فروشنده معتبری خریداری نمایید.

رعایت این نکات تضمینی مبنی بر اینکه گیت فروشگاهی شما خراب نمیشود و نیازمند تعمیر گیت فروشگاهی خود نمیشوید نیست بلکه با رعایت این نکات طول عمر مفید گیت فروشگاهی خود را افزایش میدهید و زمانی دیر تر به تعویض قطعات و یا جایگزینی و حتی تعمیرات گیت فروشگاهی نیازمند میگردید. ولی اگر روزی نیازمند تعمیر گیت فروشگاهی خود شدید بهتر است ابتدا با نمایندگی گیت فروشگاهی خود تماس بگیرید و سپس به تعمیرکار گیت فروشگاهی مراجعه نمایید. تعمیر کاران گیت های فروشگاهی ویژگی هایی دارند که باید حتما مد نظر برای تعمیر گیت فروشگاهی  شما باشند.

ویژگی های تعمیرکار گیت فروشگاهی

هر چند که ما امیدوارم به تعمیر گیت فروشگاهی خود نیازمند نگردید. ولی وسایل الکترونیکی عمر محدود دارند و پس از گذر زمان دچار فرسودگی و خرابی میگردند بنابراین برای تعمیرات گیت فروشگاهی نیاز به تعمیرکار گیت فروشگاهی پیدا میکنید. به همین دلیل  چند مورد از ویژگی های یک تعمیرکار که مهمترین آنها میباشد را برای شما لحاظ کرده ایم. با توجه به موارد قبلی گفته شده در مقاله یک تعمیرکار دزد گیر فروشگاهی باید کارشناس کاملی از گیت فروشگاهی باشد زیرا وی باید در هنگام مراجعه جهت تعمیر گیت فروشگاهی براحتی مدل دزد گیر مغازه شما را از روی نشانه ها بشناسد و سپس به برررسی و یافتن ایرادات گیت بپردازد.

مورد دیگری که برای یک تعمیرکار دارای اهمیت میباشد میزان توانایی و تسلط وی بر الکترونیک و برق و قطعات الکترونیکی میباشد تا بتواند ایرادات الکترونیکی  گیت را شناسایی و آن را تعمیر نماید.

میتوان گفت مهمترین ویژگی تعمیرکار اخلاق و انضباط وی میباشد با توجه به موارد بالا تعمیرکار خوب هم درکار خود خبره است و هم اخلاقی نمونه دارد.

امیدواریم با رعایت موارد گفته شده از تعمیر گیت فروشگاهی خود به این زودی ها در امان باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *